Rop 3 Citroen Berlingo 1,6-11

Citroen Berlingo 1,6-2011: MMS-376

7778 mil enligt mätaren

1:a dag i trafik: 2010-10-29

Senaste godkända besiktning: 2016-08-04

Avställd sedan: 2016-06-30

2 st nycklar ( 1 med fjärr ) 3-sitts

Integrerad Cd / radio, 2 x elhiss, 2 x elspeglar, Ac

Takräcke, drag, sidodörr. Instruktions och servicebok som

är stämplad vid: 1514-3330-4788-6115 mil.

Ok sommardäck på plåtfälg, 5 st dubbade vinterdäck utan fälg,

ok mönster, 2 st med slitna dubb.

Diesel, manuell vxllåda, 90 hkr

Skick:

Fungerar perfekt i motor, vxllåda och bromsar, bra handbroms

Ok i kupen, dammig, vissa fläckar säten, kan bli bra efter rekond.

Ok i lastutrymmet, skav finns. Vissa spår av dekor.

Mindre revor o skav runt om, 2 st mindre bucklor på sidodörr

Bra bil i bra skick, kan bli extra fin efter vaxning

Reg.nr.
MMS376
Körförbud
Nej